O firmie
ul.Malachitowa 8, 33-332 Kraków
+48 600 600 452

O firmie

Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz.

AM Auto wypożyczalnia samochodów to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku motoryzacyjnym.

Możemy pochwalić się dobrze przygotowaną ofertą wypożyczalni samochodów Kraków i wynajem samochodów dostawczych Kraków takich jak: Dostawczy Mercedes Sprinter średni oraz Autolawety Mercedes Sprinter i Ford Trasit w pełni wyposażone we wciągarke oraz pasy. Na żądanie autolawete doposażamy w wózki do holowania pojazdów z uszkodzonym zawieszeniem oraz podnośnik. Te opcje są za dopłatą. Prowadzący pomoc drogową weryfikowaliśmy potrzeby i oczekiwania klientów pod kątem wynajmu autolawet. Dlatego dokładność obejmuje wszelkie starania, by nasza oferta zapewniała maksymalny komfort w korzystaniu z naszych pojazdów, a dzięki dodatkowemu opcjom, jak ubezpieczenie Assistance, możliwość odbioru pojazdu w umówionym miejscu, czy dostępne dla wszystkich klientów mogą się czuć w każdych okolicznościach Samochód przygotowany dla naszych klientów, jak i dla firmy. Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz.

nasza oferta
Najlepiej

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY


NASZA OFERTA

wolks
MINI, Kombi, VAN, ECO

Samochody osobowe

W naszej flocie znajdziesz zarówno mniejsze, ekonomiczne pojazdy, jak i bardziej luksusowe czy z segmentu kombi.

mazda
DO 3,5 TONY i CIĘŻAROWE

Samochody dostawcze

Potrzebujesz małego transportera na czas przeprowadzki? Zepsuł Ci się Twój firmowy samochód dostawczy? Zajrzyj do nas. Również tutaj zapewnimy Ci pełne wsparcie.

chevrolet
AUTOLAWETY

Lawety i przyczepy samochodowe

Zapewnimy pomoc, jeśli właśnie potrzebujesz przewieźć niesprawny samochód, bądź szukasz niedrogiej przyczepy zarówno na krótszy, jak i dłuższy czas.

Dlaczego warto Nas wybrać

Priorytetem przy wypożyczaniu samochodów jest dla nas pełne zaufanie i gwarancja wysokiej jakości. Dlatego wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum, by przy zawarciu umowy, klient jak najszybciej otrzymał kluczyki i mógł wyruszyć w drogę. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego nasze pojazdy odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, dzięki czemu w trakcie użytkowaniu nie spotkają Cię żadne niemiłe niespodzianki.

  • gwarantujemy rozsądne ceny
  • u nas będziesz mieć szeroki wybór
  • zapewniamy pełne assistance podczas jazdy
  • wypożyczamy samochody z OC sprawcy
  • dowieziemy pojazd we wskazane przez Ciebie miejsce
  • jesteśmy otwarci na pertraktacje handlowe

Więcej informacji

Gwarancja dobrej ceny

Z nami wypożyczysz każdy samochód, także luksusowy model, nawet na dłużej w satysfakcjonującej Cię taryfie. W naszej wypożyczalni kierujemy się zasadą fair play. Zależy nam bowiem na pełnym zadowoleniu naszych klientów.

Nowoczesna i przyjazna platforma

Na naszej stronie wyszukasz interesujący Cię samochód, sprawdzisz cenę wynajmu i zapoznasz się z warunkami umowy. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z pracownikiem, udzieli Ci wszelkich wyczerpujących informacji. .

Dogodne formy płatności

Wspólnie z klientem szukamy dogodnych rozwiązań, również w regulacji należności. Potrzebujesz pomocy drogowej, lepszego ubezpieczenia czy dłuższego czasu użytkowania pojazdu? Do oferowanych usług, dobierzemy także odpowiednią formę płatności

  • AM Auto
  • Najlepsze ceny
  • Nowe Auta
  • Bez limitu kilometrów

Kontakt z Nami

ul.Malachitowa 8, 33-332 Kraków
Telefon: +48 600 600 452
FAX: +48 600 600 452
Email: amawers@wp.pl